                    Enhet: NP-NB30-JA01SE (NP-NB30-JA01SE)
                    Desktop-BOX
                    0404-001084 Schottky-diode BAT54A, 30V, 200mA, SOT-23, T
                    På lager
                    13,-KJØP
                    Desktop-BOX
                    2007-008294 R-chip,33Ohm,1%,1/16W,DA,TP,1005